Magazin

Birlikte tatile çıktılar ama ‘dünyalar kadar’ ayrılar!

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.trRus model Irina Shayk, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

Geçtiğimiz sene birlikte tatile giden Shayk ile Cooper’ın tekrar bir araya geldiği iddia edilmiş; ancak konuyla ilgili iki isimden de herhangi bir açıklama gelmemişti.

ESKİ AŞKIYLA TATİLE ÇIKTI

Bir süre önce meslektaşı Gisele Bündchen’den boşanan Tom Brady’ye ilgi duyduğu iddia edilen ve bu iddialardan kısa bir süre sonra NFL yıldızı ile görüntülenen Shayk, kafaları karıştırarak geçtiğimiz günlerde Cooper ve kızı Lea ile tatile çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRIrına Shayk-Tom Brady aşkı belgelendi!Haberi Görüntüle

Bir beden dili uzmanı Judi James, İtalya’da samimi halleri objektiflere takılan çiftin hareketlerini inceleyerek, dikkat çeken tespitlerde bulundu.

‘DÜNYALAR KADAR AYRILAR’

James’in aktardıklarına göre; Venedik’te oldukça neşeli bir şekilde görüntülenen ikiliden güzel modelin beden dili, şu anda eski aşkıyla ‘dünyalar kadar ayrı’ olduklarını ve Shayk’in Florida’daki Brady’yi düşünebiliyor olacağını gösteriyor.

“Ftoğraflar Bradley ve Irina’nın tatilde aşklarını yeniden alevlendirecekmiş gibi görünmesine neden olabilir, ancak ikisinin de sinyallerine bakınca Irina’nın Bradley ile romantizm yaşama konusunda oldukça ilgisiz olduğu belli oluyor” diyen uzman, şöyle konuştu:

Bradley’nin vücut dili onun çekici, ilgili ve kibar olduğunu gösteriyor. Eski sevgilisine tekneden inerken yardım etmek için elini hazır tutuyor. Hatta masaya oturduklarında sağ kolunu Irina’nın sandalyesinin arkasına doluyor ve genç erkeklerin sinemadaki ilk randevularında yaptıkları türden sevgi dolu bir hareket yapıyor.

“FARKLI BİR ZAMAN DİLİMİNDE GİBİ”

“Irina ise bu sırada sanki farklı bir gezegende ve zaman dilimindeymiş gibi görünüyor ve telefonunu kontrol etmekle meşgul.”

Irina Shayk eski sevgilisi Bradley Cooper'a üstsüz poz verdi!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRIrina Shayk eski sevgilisi Bradley Cooper’a üstsüz poz verdi!Haberi Görüntüle

Irina Shayk, Versace'nin elbisesini giydi! 'Arşivi açtığınız için teşekkür ederim'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRIrina Shayk, Versace’nin elbisesini giydi! ‘Arşivi açtığınız için teşekkür ederim’Haberi Görüntüle

İlgili Haberler