Magazin

Jennifer Lopez ile Ben Affleck sokakta aşka geldi!

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

İkili, 2021’de ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

Müziği bırakıyor mu? 'Her şeyimi bu albüme verdim'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMüziği bırakıyor mu? ‘Her şeyimi bu albüme verdim’Haberi Görüntüle

“RÜYA GİBİ”

Daha önce eşinin kendisine ilham verdiğini söyleyen Jennifer Lopez, Ben Affleck’i ‘Rüya gibi’ ve ‘Canımın içi’ sözleriyle nitelendirmişti. Şarkıcı; “Çok büyük bir duygusal geçiş oldu ve aynı zamanda tüm hayallerimiz gerçekleşti” açıklamasında bulunmuştu.

“EN OLAĞANÜSTÜ YILDI”

Jennifer Lopez, ardından 2022’yi; “Çocuklarımı doğurduğumdan bu yana geçirdiğim en olağanüstü yıldı” diyerek tanımlamıştı.

ROMANTİK ANLAR

Adeta ikinci baharlarını yaşayan ünlü çift, önceki gün Los Angeles’ta görüntülendi. Bir restoranda öğle yemeği yiyen ikili, arabalarına doğru giderken romantik anlar yaşadı.

Çift, liseli aşıklar gibi öpüştü. Lopez ile Affleck o anlarda gazetecilerin objektiflerine böyle yansıdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREşinin öpücüğünden kaçamadı! Gözlerini telefonundan bir an olsun ayırmadıHaberi Görüntüle

 

 

 

 

 

 

İlgili Haberler