Magazin

Haberler.. Jenna Ortega sessizliğini bozdu! 40 yaş büyük Johnny Depp ile aşk mı yaşıyor?

Eski eşi Amber Heard’le kameralar önünde gerçekleşen hukuk mücadelesini kazanan Johnny Depp’in, Jenna Ortega ile Beterböcek 2’de birlikte çalışacağı ve ikilinin birlikte görüldüğü öne sürüldü. Ortega, kendisinden 40 yaş büyük Hollywood yıldızı ile aşk yaşadığı söylentileri sonrası sessizliğini bozdu.

“GÜLEMİYORUM BİLE”

Wednesday dizisiyle şöhreti yakalayan genç oyuncu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Bu o kadar saçma ki gülemiyorum bile. Hayatımda Johnny Depp ile hiç tanışmadım ya da çalışmadım. Lütfen yalanlar yaymayı bırakın ve bizi rahat bırakın.

Johnny Depp otel odasında baygın bulundu! 'İntihar girişimi' iddiası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRJohnny Depp otel odasında baygın bulundu! ‘İntihar girişimi’ iddiasıHaberi Görüntüle

“DEHŞETE DÜŞTÜ”

Johnny Depp’in menajeri ise “Bay Depp’in Bayan Ortega ile hiçbir kişisel ya da profesyonel ilişkisi yoktur. Onunla hiç tanışmamış ya da konuşmamıştır. Onunla herhangi bir projede yer almıyor ve almayı da düşünmüyor. İtibarına ve kariyerine zarar vermeyi amaçlayan bu asılsız ve kötü niyetli söylentiler karşısında dehşete düşmüştür” ifadelerini kullanarak, gündem olan iddiayı kesin bir dille yalanladı.

OLAYLI BOŞANMA VE TAZMİMAT

Johnny Depp ile Amber Heard, 2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ filminin setinde tanışıp, yaklaşık iki yıl süren evliliğin ardından 2017’de boşanmıştı. Oyuncu çiftin birbirlerine karşılıklı olarak açtıkları milyonlarca dolarlık dava, 1 Haziran 2022’de sonuçlanmıştı.

Jüri, Heard’ün eski eşine iftira attığına ve 10 milyon dolar cezai tazminata ek olarak aktörün zararlarını karşılamak için de ekstra 5 milyon dolar telafi edici tazminat ödemesi gerektiğine karar vermişi. Sonrasında bu rakam, 5 milyon dolardan Virgina eyaletinin bu tür tazminatlar için sınırı olan 350 bine düşürülmüştü. İkilinin avukatları, Heard’ün sigorta şirketi tarafından Depp’e 1 milyon dolar ödenmesini öngören bir anlaşma imzalamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRJohnny Depp evlerini kredi çekerek kurtardı!Haberi Görüntüle

İlgili Haberler