Magazin

Dilan Çıtak Tatlıses: Çok zayıfladım, olacak o kadar!

Uzun zamandır aşk yaşayan şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses ile müzisyen Levent Dörter, geçen sene 11 Ekim’de görkemli bir düğünle evlenmişlerdi. Düğünden haftalar sonra Nişantaşı’nda görüntülenen ikiliden Çıtak, şöyle konuşmuştu:

Biz hiçbir şey anlayamadık, düğün o kadar akıcı geçti ki hiçbir şeye yetişemedik ve gerçekten düğün gününe dair hiçbir şey hatırlamıyoruz. Heyecanla düğün videolarını bekliyoruz ve hâlâ evlendik mi, evlenmedik mi anlamış değiliz. ‘Acaba geçen haftaki düğün arkadaşımızın düğünü müydü?’ diye birbirimize soruyoruz. Tatlı ve küçük bir maneviyat geldi üstümüze ve güzel bir şeymiş.

ZAYIFLIĞI DİKKAT ÇEKTİ

Mutlu evlilikleri devam eden ikiliden Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme gelmişti. Yatakta uzanırken çektiği bir fotoğrafını yayınlayan 33 yaşındaki ünlü isim, verdiği kilolarla dikkat çekmişti.

MUHABİRLERE TAKILDI

Dilan Çıtak Tatlıses, son olarak geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Köpeği ile gezen şarkıcı ayaküstü gazetecilerle konuşarak, “Biraz dolaşalım dedik, gördüğünüz bu arkadaş durmadı yerinde” dedi.

Her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Tatlıses, derin yırtmaçlı eteği için “Harika olmuş” diye iltifatta bulunan muhabirlere; “Çok teşekkür ederim, çok zayıfladım olacak o kadar” diyerek takıldı.

Serdar Ortaç'tan Dilan Çıtak Tatlıses'e: 'Böyle kızım olsun' diyordum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSerdar Ortaç’tan Dilan Çıtak Tatlıses’e: ‘Böyle kızım olsun’ diyordumHaberi Görüntüle

Dilan Çıtak Tatlıses'in acı günü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDilan Çıtak Tatlıses’in acı günüHaberi Görüntüle

İlgili Haberler