Magazin

Bir dönemin en güzel kadınlarından biriydi! Artık makyaj bile yapmıyor

Bir dönemin ilgiyle izlenen dizisi ‘Baywatch’ın 90’ların sonu ve 2000’lerin başına damga vuran yıldızı Pamela Anderson, geçtiğimiz günlerde katıldığı Paris Moda Haftası’nda katıldığı defileye sıfır makyajla gelerek gündem olmuştu.

56 yaşındaki ünlü oyuncunun yüzündeki çizgileri ve yorgunluğu gizleyecek hiçbir şey olmadan görenler şaşkına dönmüş; Anderson bu hareketiyle takdir edilmişti.

MAKYAJI BIRAKTIRAN ÖLÜM!

Baywatch güzeli, doğal güzelliğini kucaklamaya başlamasının nedenini ağustos ayında ELLE’e verdiği bir röportajda şöyle açıklamıştı:

Makyajımı yapan Alexis Vogel 2019 yılında meme kanserinden vefat etti. Alexis en iyisiydi. Ve o zamandan beri, Alexis olmadan makyaj yapmamanın benim için daha iyi olduğunu hissettim.

REKLAM FİLMİ İÇİN BİLE MAKYAJ YAPMADI

Pamela Anderson, son olarak rol aldığı bir reklam kampanyası için çekim yaptı. Doğal içerikli, vegan bir çamaşır deterjanının reklamında oynayan ünlü isim, kamera karşısına geçerken bile makyaj yapmamayı tercih etti.

Reklam çekimleri Anderson’ın memleketi Vancouver’da bulunan evinde yapıldı. Evinde köpeğiyle birlikte huzurlu bir hayat sürdüren Pamela, güne sert bir kahve ve meditasyonla başladığını, çamaşır gibi ev işlerini de kendisinin yaptığını açıkladı.

DOĞAYLA İÇ İÇE

Reklam filmi için beyaz bir elbise giyen ve saçlarını topuz yapan Anderson, bahçede çamaşır asıp doğanın içindeki yaşantısından kesitler paylaştı.

Ahlaksız teklif itirafı: Sylvester Stallone 'bir numaralı kızı' olmamı istedi!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAhlaksız teklif itirafı: Sylvester Stallone ‘bir numaralı kızı’ olmamı istedi!Haberi Görüntüle

'Baywatch' dizisinin yıldızıydı! Belgeselinde seks kasedi skandalıyla ilgili konuştu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Baywatch’ dizisinin yıldızıydı! Belgeselinde seks kasedi skandalıyla ilgili konuştuHaberi Görüntüle

İlgili Haberler