Magazin

‘Annen sana doyamadı, doğum günün kutlu olsun Taha’m!’

Hatay’ın Yayladağ ilçesinde doğup büyüyen ve ayınladığı yemek videolarıyla kısa sürede fenomen haline gelen 19 yaşındaki Taha Duymaz, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde Antakya ilçesinde enkaz altında kalarak hayatını kaybetmişti.

SOSYAL MEDYA HESABI AÇTI

Taha Duymaz’ın 57 yaşındaki annesi Meryem Duymaz bir süre sonra oğlunun hatıralarını yaşatmak için mutfağa geçmeye karar vermiş, oğlu gibi yöresel ürünler yapan anne Duymaz’ı haberi olmadan Taha Duymaz’ın bir arkadaşı videoya çekerek sosyal medyaya yüklemişti.

Bu videonun çok beğeni ve takdir almasının ardından anne Duymaz, kendi adına da bir hesap açılmasını istemişti. Depremde üç çocuğunu toprağa veren acılı anne, tandır başındaki ve mutfaktaki yemek videolarıyla çok konuşulmuştu.

TAHA’NIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Meryem Duymaz, son olarak yaşama veda eden Taha Duymaz’ın doğum gününü kutladı. Instagram hesabından oğluyla çekilen bir karesini paylaşan anne Duymaz, şu mesajı yazdı:

Cennet kokulum, ben daha size doyamadım. Annen sana doyamadı. Seni çok özlüyorum yavrum. Seni Rabbim bana hediye etti. Doğum günün kutlu olsun annem. İçimde sönmeyen bir ateş bırakıp gittiniz. Doğum günün kutlu olsun Taha’m.

Duymaz’ın kısa sürede 16 binden fazla beğeni alan gönderisine, takipçileriden başsağlığı mesajları yağdı.

CZN Burak, Taha Duymaz'ın annesini ziyaret etti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRCZN Burak, Taha Duymaz’ın annesini ziyaret ettiHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDepremde enkaz altında kalan Taha Duymaz hayatını kaybettiHaberi Görüntüle

İlgili Haberler